MACHINE YOUR FUTURE

SERVISNÍ MONTÉR ELEKTRO

NÁPLŇ PRÁCE

Budete provádět oživení a opravy strojů značky MAS
Spolupráce při zlepšování výrobků a procesů
Školení zákazníka, vedení agendy k provedené činnosti
Práce dle vyhlášky č. 50, §6

POŽADUJEME

Elektrotechnické vzdělání
- vyhláška č. 50 §5 a vyšší
Znalost obráběcích strojů (systém Siemens, Heidenhain)
Orientaci v technické dokumentaci
Časovou flexibilitu, řidičský průkaz B, znalost práce na PC
Praxi v oboru
Bydliště na Moravě podmínkou

NABÍZÍME

Profesionální zaškolení
Práci u předního výrobce obráběcích strojů s dlouhou tradicí
Možnost profesního růstu
Služební automobil

Ochrana dat

SOUHLASÍM s tím, aby společnost mé výše uvedené osobní údaje až do písemného odvolání spravovala, zpracovávala a uchovávala v rozsahu nezbytném pro účely vedení databáze uchazečů o zaměstnání, případně dál jako o zaměstnanci. Zároveň potvrzuji, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Poznámka k ochraně dat Vámi uvedené osobní údaje budou spravovány, zpracovávány a uchovávány v rozsahu nezbytném pro účely vedení databáze uchazečů o zaměstnání a to až do Vašeho písemného odvolání.