MACHINE YOUR FUTURE

Kariéra

Petra Hejduková

Personální manažer

Email: hejdukovap@kovosvit.cz

Mobil: +420 739 350 368

TECHNOLOG

Na které profesi se můžete uplatnit?

Technolog aplikačního centra
Technolog/programátor

MECHANIK/ZÁMEČNÍK

Náplň práce mechanika/zámečníka v KMAS:

Ruční mechanické práce
- vrtání, broušení, ojehlování, řezání závitů , k tomu je třeba umět číst technickou dokumentaci
Oceníme chuť do práce, vše ostatní tě naučíme

MANAŽER KVALITY

Vaší náplní práce bude:

Organizace, metodické vedení, návrhy a analýza vstupní/výstupní technické kontroly jakosti
Analýza připomínek a požadavků zákazníků
Návrhy opatření z hodnocení spokojenosti zákazníků
Posuzování uznání nebo zamítnutí reklamací zákazníků

SERVISNÍ MONTÉR

Uplatnit se můžete na těchto pozicích:

Servisní montér strojní
Servisní montér elektro

JEŘÁBNÍK

Co u nás budeš dělat?

Řídit a obsluhovat mostový jeřáb
Vše potřebné se s naší pomocí naučíš

OBRÁBĚČ KOVŮ

CNC obrábění: frézař, soustružník, brusič otvorů a průměrů
Konvenční obrábění: frézař, soustružník, sipkař, vrtař
Obsluha OHL
Obsluha laseru Trumatic

MONTÉR

Na které pozici se můžete uplatnit?

Montér strojní
Elektromontér

OBCHODNÍ REFERENT s AJ - 5 týdnů dovolené

Koho hledáme?

Potřebujeme, aby náš nový kolega/naše kolegyně byl/a pečlivý/á a zodpovědný/á, protože bude mít na starost kompletní péči o naše stávající zákazníky
Jeho/její pravou rukou a zároveň tím, kdo ho/ji vše naučí, bude obchodník na daném trhu, tzn. nebudete na to sám/sama
Protože potřebujeme posílit tým, který má na starost anglicky mluvící zákazníky, základní požadavek je schopnost dorozumět se
- zákazníci denně volají, e
-maily jsou samozřejmostí
Co ale nepožadujeme je znalost technické angličtiny, protože ten, kdo bude chtít, se to naučí
Takže pokud chcete a splňujete výše uvedené a nebojíte se práce v prostředí slévárny, ozvěte se nám, rádi Vám řekneme víc

MISTR VE VÝROBĚ

Mistr noční směny (slévárna)
Mistr denní směny (zakázková výroba)

IT ANALYTIK

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE

Řízení uživatelských požadavků, budete komunikovat a jednat s uživateli
Budete zodpovědný za rychlé a úspěšné řešení problémů
Vaší prací bude i řízení projektů
Budete provádět analýzu procesů a potřeb organizace a efektivního běhu informačního systému
správa datové základny
práce s technologiemi SQL, MS Excel, UML, ETL

ÚDRŽBÁŘ

Strojní zámečník (údržba strojů a zařízení)
Elektromechanik (opravy NC, CNC)

VEDOUCÍ ÚSEKU

Co Vás na této pozici čeká?

Budete mít zodpovědnost za vedení týmu a jeho motivaci
Podílení se na zlepšování výroby a zvyšování produktivity práce bude hlavní činností každého Vašeho pracovního dne
Stejně tak i zodpovědnost za dodržování termínů
Neméně důležitá bude i Vaše podpora při kapacitním plánování