MACHINE YOUR FUTURE

OBRÁBĚČ KOVŮ

KOHO HLEDÁME?

Hledáme posilu do týmu kooperačního obrábění, což je naše nově vzniklá divize (od roku 2018), která obrábí pro zákazníky z celého světa, příležitostně i dílce do obráběcích strojů značky MAS. Tato divize má nyní 10 zaměstnanců, ale vzhledem k tomu, že se nám podařilo získat několik nových zakázek, instalovali jsme další stroj a teď potřebujeme ještě šikovnou obsluhu. Možná právě Vás? Máte chuť se stát součástí našeho týmu? Pokud ano, ozvěte se mi, není třeba posílat CV, stačí když mi zavoláte na níže uvedené telefonní číslo a domluvíme se na dalším postupu.

NÁPLŇ PRÁCE

Budete nedílnou součástí výroby dílců pro obráběcí stroje značky MAS, ale i dílců pro zákazníky z celého světa
Vaší hlavní činností bude samostatná práce na svěřeném stroji, tj. obrábění dílců dle výkresové dokumentace a technologického postupu
Budete také zodpovědní za příjem a kontrolu svěřeného materiálu

CO POŽADUJEME?

Praxi v oboru a hlavně chuť do práce, když budete chtít, vše ostatní se s naší pomocí naučíte

CO VÁM NABÍZÍME?

Detailně zpracovaný adaptační plán již před nástupem
Práci na našich HiTech strojích nejvyšší kvality značky MAS
Práci v (zatím) malém kolektivu lidí
Možnost růstu a seberealizace (pokud budete mít chuť se učit na více strojích a budete pro nás univerzální, firma to ocení)
Závodní stravování (oběd 36 Kč)
22 dní dovolené
Jubilejní a výroční odměny