MACHINE YOUR FUTURE

REVIZNÍ PRACOVNÍK ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ A HROMOSVODŮ

NÁPLŇ PRÁCE

Budete vykonávat revize elektro (vybavení firmy)
Vaší náplní práce bude také správa agendy externích činností údržby a správa manipulační techniky firmy

CO POŽADUJEME?

Praxi v oboru elektro minimálně 5let
Vyhláška 50/78 § 6 je podmínkou
Revizní zkoušky elektro výhodou (do 1000V, bez omezení, výbušné prostředí, stroje a zařízení, + hromosvody), pokud je ale nemáte, zajistíme je pro Vás my
Nástup možný ihned

CO NABÍZÍME?

Pravidelný příjem
Zajímavou práci v týmu zkušených lidí
Máme vlastní jídelnu s výběrem z pěti jídel, oběd Vás vyjde na 37Kč/oběd
Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300Kč/měs.
Výroční a jubilejní odměny

Ochrana dat

SOUHLASÍM s tím, aby společnost mé výše uvedené osobní údaje až do písemného odvolání spravovala, zpracovávala a uchovávala v rozsahu nezbytném pro účely vedení databáze uchazečů o zaměstnání, případně dál jako o zaměstnanci. Zároveň potvrzuji, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Poznámka k ochraně dat Vámi uvedené osobní údaje budou spravovány, zpracovávány a uchovávány v rozsahu nezbytném pro účely vedení databáze uchazečů o zaměstnání a to až do Vašeho písemného odvolání.